Realizatorzy społecznego programu dofinansowania do in vitro dla 100 par "In Vitro to HIT!"

Spis ośrodków: 

 

Centrum Leczenia Niepłodności Angelius - 5 procedur in vitro

angelius

Centrum Leczenia Niepłodności i całe Centrum Medyczne Angelius w Katowicach istnieje już od ponad 19 lat. Naszą misją jest niesienie pomocy parom, których dotyka problem niepłodności. W naszym ośrodku mają Państwo możliwość uzyskania kompleksowej opieki lekarskiej wraz z pełną diagnostyką, które umożliwią dokładne określenie przyczyn problemów z zajściem w ciążę oraz doboru właściwej metody leczenia.
Właściwe rozpoznanie przyczyn niepłodności umożliwia dobranie najbardziej optymalnej metody leczenia. W zależności od rodzaju problemów proponujemy m.in.: terapię hormonalną, procedurę inseminacji lub zapłodnienie pozaustrojowe, czyli In Vitro. Diagnostykę problemów z niepłodnością dopełniamy możliwością skorzystania z wizyt u dietetyka i psychologa – takie pełne podejście do tego typu problemów pozwala nam uzyskiwać znakomite rezultaty. W naszym Centrum Medycznym istnieje także możliwość umówienia się na wizytę i skorzystania z porad ginekologicznych i urologicznych.

strona www: https://klinikanieplodnosci.pl/
cennik: https://klinikanieplodnosci.pl/cennik/
adres: ul. Fabryczna 13D, 40-611 Katowice
telefon: +48 32 783 73 00 
email: info@angelius.pl

 

Artemida Centrum Ginekologii Endokrynologii I Medycyny Rozrodu - 10 procedur in vitro

artemida

Artemida - klinika z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, pionier w dziedzinie in vitro. Artemidę tworzy grupa oddanych specjalistów ginekologii i położnictwa, endokrynologii z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności.
Artemida stara się pomóc każdej parze, oferując diagnostykę oraz indywidualnie dostosowany plan leczenia, uwzględniający stopień płodności, predyspozycje oraz dotychczasową historię leczenia. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, bogate zaplecze laboratoryjne oraz bank nasienia może zaoferować swoim pacjentom plan leczenia, który uwzględnia skuteczne metody leczenia.
Dzięki współpracy ze szpitalem położniczym zapewnia pełną opiekę medyczną - od momentu zdiagnozowania przyczyn niepłodności, przez poród, aż do opieki po ciążowej i adopcyjnej. W 1987 roku Prof. Marian Szamatowicz, związany z tą kliniką jako pierwszy w Polsce dokonał udanego zabiegu IVF.

Artemida Białystok - 5 procedur in vitro
strona www: https://klinika-artemida.pl/
cennik: https://klinika-artemida.pl/cennik/
adres: ul. Włókiennicza 9B/U, 15-464 Białystok
telefon: +48 690 575 686
email: rejestracja.bialystok@klinika-artemida.pl

Artemida Olsztyn - 5 procedur in vitro
strona www: https://klinika-artemida.pl/
cennik: https://klinika-artemida.pl/cennik/
adres: ul. Jagiellońska 78a, 10-357 Olsztyn
telefon: +48 89 532 61 24
email: rejestracja.olsztyn@klinika-artemida.pl

 

Artvimed Diagnostyka i Leczenie Niepłodności - 10 procedur in vitro

logo Artvimed

ARTVIMED Diagnostyka i Leczenie Niepłodności
Klinika działa od 2010 roku w Krakowie i od tej pory pomogła setkom par spełnić marzenie o rodzicielstwie. Każda leczona przez nas para jest traktowana indywidualnie, a proponowane metody leczenia są dostosowane do potrzeb pacjenta. 
Jesteśmy jedną z dziesięciu pierwszych klinik w Europie i jedną z trzech w Polsce, której przyznano certyfikat ESHRE ART Centre Certification. To potwierdza, że w naszym ośrodku stosowane są najwyższe standardy dobrej praktyki klinicznej i laboratoryjnej, pracownicy stale doskonalą swoje umiejętności, a organizacja pracy gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanych procedur.

strona www: https://artvimed.pl/
cennik: https://artvimed.pl/cennik/
adres: ul. Czyżówka 14, 30-526 Kraków
telefon: +48 12 661 30 30
email: kontakt@artvimed.pl
email: recepcja@artvimed.pl

 

Centrum Medyczne Fertina - 5 procedur in vitro

logo Fertina

Osiem lat pracy kliniki niepłodności nauczyło nas, jak najszybciej i najefektywniej poprowadzić terapię. Ginekolodzy, genetyk, androlog, perinatolog - wszyscy ci doświadczeni lekarze wspierają Twoje starania o dziecko w przyjaznej przestrzeni intymnej kliniki.
Szybko poznajemy przyczyny niepowodzeń w zajściu w ciążę i precyzyjnie odpowiadamy na indywidualne potrzeby dostosowując plan leczenia. Nowoczesny sprzęt i pełny zakres badań laboratoryjnych są dostępne na miejscu w każdym dogodnym dla Ciebie momencie.
Terapię koordynuje i prowadzi jeden lekarz. W przypadkach, wymagających zastosowania metod wspomaganego rozrodu, takich jak procedury inseminacji oraz in vitro w każdej chwili możesz zasięgnąć porady embriologa i przedyskutować stosowane metody laboratoryjne.
Jesteśmy dumni ze skuteczności leczenia niepłodności, jaką osiągnęliśmy w Centrum Medycznym Fertina w ostatnich latach. Tak dobre rezultaty wynikają ze stosowania najnowszych programów leczenia, determinacji zespołu oraz indywidualnego podejścia do pacjenta. W osiągnięciu ich pomogły nam również doskonale wyposażone i nowoczesne pracownie in vitro.

strona www: https://fertina.pl
cennik: https://fertina.pl/cennik
adres: ul. Dzika 15 lok CU4, 00-172 Warszawa
telefon: +48 609 366 732
email: fertina@fertina.pl

 

Invimed Kliniki Leczenia Niepłodności - 30 procedur in vitro

logo Invimed

InviMed to sieć klinik leczenia niepłodności, obecna na rynku od 2001 r. Dziś InviMed to 6 specjalistycznych placówek w: Warszawie (2 kliniki), Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Katowicach.
Wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i embriologów z międzynarodowymi certyfikatami w zakresie niepłodności prowadzi wysokospecjalistyczną diagnostykę i skutecznie leczy niepłodność, pomagając pacjentom w drodze do rodzicielstwa. Pacjenci mogą korzystać z zaawansowanych metod wspomaganego rozrodu, w tym zapłodnienia pozaustrojowego metodą in vitro (również z wykorzystaniem komórek rozrodczych dawców) oraz inseminacji. InviMed oferuje także najnowsze i nieinwazyjne badania genetyczne zarodków oraz badania prenatalne.
Kliniki umożliwiają zabezpieczenie płodności, np. w przypadku chorób nowotworowych kobiet i mężczyzn lub endometriozy.
Dzięki klinikom InviMed urodziło się już ponad 14 tys. dzieci.
InviMed jest partnerem wielu samorządowych programów dofinansowania in vitro.
 

InviMed Warszawa Mokotów - 5 procedur in vitro
strona www: https://www.invimed.pl/kliniki/invimed-warszawa-mokotow
cennik: https://www.invimed.pl/cennik/invimed-warszawa-mokotow
adres: ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa Mokotów
telefon: +48 500 900 888
email: invimed@invimed.pl

InviMed Warszawa Praga - 5 procedur in vitro
strona www: https://www.invimed.pl/kliniki/invimed-warszawa-praga
cennik: https://www.invimed.pl/cennik/invimed-warszawa-praga
adres: Pl. Konesera 12 (bud. M), 03-736 Warszawa Praga
telefon: +48 500 900 888
email: invimed@invimed.pl

InviMed Wrocław - 5 procedur in vitro
strona www: https://www.invimed.pl/kliniki/invimed-wroclaw
cennik: https://www.invimed.pl/cennik/invimed-wroclaw
adres: ul. Dąbrowskiego 44, 50-457 Wrocław
telefon: +48 500 900 888
email: invimed@invimed.pl

InviMed Poznań - 5 procedur in vitro
strona www: https://www.invimed.pl/kliniki/invimed-poznan
cennik: https://www.invimed.pl/cennik/invimed-poznan
adres: ul. Baraniaka 88 E (bud. F / II p.), 61-131 Poznań
telefon: +48 500 900 888
email: invimed@invimed.pl

InviMed Gdynia - 5 procedur in vitro
strona www: https://www.invimed.pl/kliniki/invimed-gdynia
cennik: https://www.invimed.pl/cennik/invimed-gdynia
adres: ul. 10 Lutego 16 (II piętro, pion B), 81-364 Gdynia
telefon: +48 500 900 888
email: invimed@invimed.pl

InviMed Katowice - 5 procedur in vitro
strona www: https://www.invimed.pl/kliniki/invimed-katowice
cennik: https://www.invimed.pl/cennik/invimed-katowice
adres: ul. Piotrowicka 83, 40-724 Katowice
telefon: +48 500 900 888
email: invimed@invimed.pl

 

KrakOvi Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności - 5 procedur in vitro

logo Krakovi

Małopolski Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności KrakOvi tworzy zespół najlepszych specjalistów zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem niepłodności. Wieloletnie doświadczenie i wiedza oraz współpraca z klinikami z całego świata, pozwala nam zapewnić najskuteczniejsze i bezpieczne metody terapii. W naszej klinice pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy korzystają z najnowocześniejszych metod diagnostycznych i technologii mając do dyspozycji najwyższej klasy sprzęt. Nasza kadra stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w światowych kongresach i sympozjach oraz sięgając po najnowsze doniesienia naukowe, co przekłada się na jeszcze lepsze wyniki terapii. Doskonałe wyniki i zadowoleni Pacjenci są najlepszym dowodem słuszności wyboru naszej kliniki. Naszym celem jest, aby starania o dziecko były efektywne i skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Wybór odpowiedniej techniki wspomaganego rozrodu zawsze dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i stanu zdrowia każdej pary. Nasi Pacjenci podkreślają, że cenią nas nie tylko za skuteczność i kompetencje, lecz również za życzliwość, serdeczność oraz ciepłe, empatyczne podejście do nich samych i do problemów z którymi się do nas zgłaszają. 

strona www: https://krakovi.med.pl
cennik: https://krakovi.med.pl/cennik-krakovi/
adres: ul. Wyczółkowskiego 14/6, 30-118 Kraków
telefon: +48 12 442 01 68
telefon: +48 733 006 898
email: kontakt@krakovi.med.pl

 

Centrum Leczenia Niepłodności Novomedica - 5 procedur in vitro

logo Novomedica

Centrum Leczenia Niepłodności NOVOMEDICA zostało utworzone w 1999 roku przez grupę lekarzy – pracowników naukowych Śląskiej Akademii Medycznej jako efekt wieloletniej pracy naukowej i zdobywania doświadczeń w zakresie leczenia niepłodności.
W klinice dostępne są najnowsze technologie i metody diagnostyczne oraz lecznicze, w tym m.in. in vitro, inseminacja, leczenie farmakologiczne i wiele innych.
Personel kliniki to doświadczeni lekarze specjaliści, pielęgniarki i diagnostycy laboratoryjni i embriolodzy, którzy zapewniają pacjentom kompleksową opiekę i wsparcie na każdym etapie leczenia niepłodności.
Klinika stosuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, co pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów i spełnienie marzeń o macierzyństwie lub ojcostwie.

strona www: http://www.novomedica.pl/
cennik: http://www.novomedica.pl/dla-pacjenta/cennik-uslug-medycznych/
adres: ul. Ks. N. Bończyka 34, 41-400 Mysłowice
telefon: +48 32 318 27 41
telefon: +48 604 952 503
email: novomed@ka.onet.pl

 

Przychodnia Lekarska "nOvum" - 5 procedur in vitro

logo Novum

W nOvum poczęło się ponad 23 700 ciąż, w tym ponad 8 200 po kriotransferach, wyniki leczenia raportujemy od 99 r. do rejestru EIM – ESHRE. Rocznie prowadzimy leczenie około 1 700 par. Zespół lekarski nOvum to specjaliści dziedzin medycyny prokreacyjnej: ginekolodzy, położnicy, urolodzy, androlodzy, endokrynolodzy, genetycy, perinatolodzy, spec. endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości i ginekologii onkologicznej. Lab. Embriologicznym kieruje Starsza Embriolożka Kliniczna ESHRE z ponad 30-letnim doświadczeniem. W nOvum wspomagamy zapłodnienie pozaustrojowe procedurami: ICSI; IMSI – MSOME; ICSI- PESA / TESE; ICSI M-TESE; IVM; AH; PCGD; monitorowaniem rozwoju zarodków w embrioskopie. Prowadzimy program adopcji prenatalnej zarodków a także zabezpieczenia płodności kobiet i mężczyzn. Pracujemy pod nadzorem zewnętrznego, elektronicznego systemu monitoringu laboratoryjnego RI Witness, kontrolującego: znakowanie komórek rozrodczych i zarodków gwarantując ich bezbłędną identyfikację oraz nadzór nad każdym etapem prac laboratoryjnych.
Działamy zgodnie z rekomendacjami PTMRiE i PTGP oraz światowych organizacji naukowych. 

strona www: https://www.novum.com.pl/
cennik: https://www.novum.com.pl/pl/o-novum/cennik/
adres: ul. Bociania 13, 02-807 Warszawa
email: pacjent@novum.com.pl

 

Ośrodek Leczenia Niepłodności OviKlinika - 5 procedur in vitro

logo Oviklinika

W OVIklinice wiemy, jak ważne jest dla Państwa spełnienie marzenia o dziecku. Dlatego oferujemy Państwu nie tylko profesjonalną i nowoczesną opiekę medyczną, ale także indywidualne podejście i przyjazną atmosferę. Nasz zespół to doświadczeni i zaangażowani specjaliści z dziedziny medycyny rozrodu, którzy stosują najnowsze technologie i metody leczenia niepłodności. W OVIklinice dbamy o Państwa komfort i dyskrecję. Zapewniamy Państwu pełną diagnostykę i leczenie niepłodności u kobiet i mężczyzn. Współpracujemy z renomowanym centrum leczenia niepłodności Angelius w Katowicach – niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie w naszym kraju. OVIklinika i Angelius to część Grupy Angelius – sieci jednostek medycznych o wysokiej jakości i bogatej ofercie. Nasza Klinika to miejsce, gdzie każda para jest traktowana z szacunkiem, empatią i zrozumieniem. Jeśli więc marzycie o dziecku, OVIklinika Grupa Angelius to miejsce dla Was. 

strona www: https://oviklinika.pl/
cennik: https://oviklinika.pl/cennik/
adres: ul. Połczyńska 31, 01-377 Warszawa (wjazd od ul. Dźwigowej)
telefon: +48 22 112 56 00
email: kontakt@oviklinika.pl

 

Centrum Leczenia Niepłodności PARENS - 5 procedur in vitro

logo Parens

• od 18 lat nieustannie pomagamy parom z zaburzeniami płodności, oferujemy pełną diagnostykę i wykonujemy wszystkie procedury z zakresu wspomaganego rozrodu;
• nasz zespół medyczny tworzą znakomicie przygotowani i doświadczeni specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa, urologii, genetyki klinicznej, immunologii, mikrobiologii lekarskiej, psychoterapii, dietetyki klinicznej i fizjoterapii oraz wykwalifikowane położne, certyfikowani embriolodzy ESHRE i diagności laboratoryjni;
• laboratorium embriologiczne wyposażone jest w najwyższej klasy aparaturę, w tym w system zapobiegania przypadkowemu pomyleniu gamet – RI Witness;
• laboratorium andrologiczne, zarejestrowane w KIDL, zapewnia najszerszą w kraju ofertę badań nasienia;
• posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9000:2015 i ustawicznie nadzorujemy jakość świadczonych usług;
• raportujemy wskaźniki leczenia metodami ART w ramach European IVF Monitoring;
• posiadamy bogate doświadczenie w zakresie realizacji rządowych i samorządowych programów zdrowotnych skierowanych do par korzystających z procedur wspomaganego rozrodu: rządowy w latach 2013-2016, samorządowe: Kraków, Kielce, Tarnów, Radom, Olkusz.

strona www: https://parens.pl
cennik: https://parens.pl/koszty-leczenia/
adres: Al. 29 Listopada 155C, 31-406 Kraków
telefon: +48 12 665 37 77
email: info@parens.pl

 

Klinika Płodności salve medica - 5 procedur in vitro

logo salve medica

Klinika Płodności Salve Medica to miejsce, w którym doświadczenie, profesjonalizm i pasja pozwalają spełnić marzenia o rodzicielstwie. 
W jednym miejscu oferujemy kompleksową diagnostykę oraz leczenie, w którym specjalizujemy się od 1993 roku, stale podnosząc nasze kwalifikacje. Stawiamy na indywidualne podejście do każdej pary z problemem niepłodności – dlatego na terenie naszej kliniki współpracują ze sobą ginekolodzy, androlodzy, urolodzy, endokrynolodzy, embriolodzy, seminolodzy, psychologowie, pielęgniarki i położne. Posiadamy bank komórek rozrodczych (jajowych, plemników, zarodków), laboratorium embriologiczne, diagnostyczne, seminologiczne i genetyczne oraz oddział ginekologiczny z całodobową opieką lekarską i możliwością wykonywania zabiegów. Stale podnosimy skuteczność procedur wspomaganego rozrodu, wprowadzając najnowsze rozwiązania, które są prezentowane na światowych konferencjach Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). 
Miarą naszego sukcesu jest wciąż rosnąca liczba urodzonych dzieci, która wynosi już ponad 4000! 

strona www: https://salvemedica.pl/klinika-plodnosci
cennik: https://salvemedica.pl/cennik-uslug/obszar-klinika-plodnosci
adres: ul. Szparagowa 10, 91-211 Łódź
telefon: +48 42 254 64 84

 

TFP Fertility Macierzyństwo Klinika płodności w Krakowie - 5 procedur in vitro

logo Macierzyństwo

Od ponad 19 lat troszczymy się o to, by znaleźć skuteczne rozwiązanie dla każdego wyzwania związanego z płodnością. Należymy do międzynarodowej grupy klinik leczenia niepłodności TFP, co daje nam możliwość korzystania z zasobów merytorycznych, badawczych i osobowych całej sieci ośrodków. Łącząc doświadczenie ponad 300 ekspertów z 6 krajów i 20 klinik osiągamy ponadprzeciętną skuteczność leczenia.
Doświadczony zespół centrum to 6 lekarzy – specjalistów leczenia niepłodności, 6 embriologów (w tym 3 z certyfikatami ESHRE), 2 diagnostów oraz 6 pielęgniarek (w tym 2 posiadające certyfikaty ESHRE – jako jedyne w Polsce). Wspólnie dbamy o wyniki leczenia, ale również zapewniamy najlepszą możliwą opiekę.
W TFP Fertility Macierzyństwo wszystkie badania wykonywane są w jednym miejscu, a ich wyniki można sprawdzić – przez Portal Pacjenta – bez wychodzenia z domu. Co nas wyróżnia to fakt, iż jako pierwszy ośrodek w Małopolsce wdrożyliśmy system „RI Witness” (zapewniający pełne bezpieczeństwo gamet i zarodków) oraz „timelapse” (ciągły monitoring rozwoju zarodków w inkubatorze) jako standard w każdym cyklu leczenia.

strona www: https://tfp-fertility.com/pl-pl/tfp-fertility-macierzynstwo
cennik: https://tfp-fertility.com/pl-pl/tfp-fertility-macierzynstwo/cennik
adres: ul. Białoprądnicka 7A, 31-221 Kraków
telefon: +48 12 415 88 00

 

TFP Fertility Vitrolive Klinika płodności w Szczecinie - 5 procedur in vitro

logo Macierzyństwo Szczecin

Klinika Płodności TFP Fertility Vitrolive prowadzi działalność medyczną od 2007 roku. Od początku istnienia TFP Fertility Vitrolive pomogło przyjść na świat kilku tysiącom dzieci. Pacjenci ośrodka, pod okiem 8 lekarzy specjalistów kierujących się zasadami medycyny opartej na faktach oraz empatią, poddają się zachowawczemu leczeniu farmakologicznemu, a także prostym i nowoczesnym technikom wspomaganego rozrodu, w tym leczeniu IVF/ICSI.
Sercem kliniki jest laboratorium embriologiczne, w którym 5 embriologów (w tym 3 z certyfikatami PTMRiE i ESHRE) dba o prawidłowy przebieg procedury in vitro, kriokonserwację gamet i zarodków oraz wykonywanie niezbędnych badań, w tym diagnostyki przedimplantacyjnej. Nadzór merytoryczny nad zespołem pełni prof. Rafał Kurzawa – certyfikowany starszy embriolog kliniczny ESHRE oraz specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.
Największy odsetek pacjentów kliniki pochodzi ze Szczecina i okolic, ale klinikę odwiedzają także Niemcy, Francuzi, Anglicy, a nawet mieszkańcy Brazylii i USA. Aby polepszyć obsługę pacjentów z regionu klinika współpracuje z ośrodkiem satelitarnym w Zielonej Górze.

strona www: https://tfp-fertility.com/pl-pl/tfp-fertility-vitrolive
cennik: https://tfp-fertility.com/pl-pl/tfp-fertility-vitrolive/cennik
adres: al. Wojska Polskiego 103, 70-483 Szczecin
telefon: +48 91 486 43 45

 

Zobacz szczegóły programu In Vitro to HIT!