Drodzy Bocianowicze,
w odpowiedzi na napływające różnymi drogami zapytania w sprawie zakupu koszulek z logo kampanii "TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny", informujemy że co prawda, nie można ich kupić, ale można je otrzymać wpłacając darowiznę na cele statutowe Stowarzyszenia "Nasz Bocian".
Koszulki są w kolorach granatowym w rozmiarach XXL, XL, L, M i S. Można je zobaczyć na zdjęciach z konferencji otwierającej naszą kampanię (na facebooku).
Minimalna kwota darowizny to 50 PLN, ale ponieważ koszulek jest ograniczona ilość, a rozmiary i kolory rozkładają się bardzo nierównomiernie, każdą darowiznę należy wcześniej uzgodnić pisząc maila na adres stowarzyszenie@nasz-bocian.pl. W przypadku dużego zainteresowania postaramy się uruchomić sprzedaż z pełną ofertą rozmiarów i kolorów, tak aby każdy bocianowicz mógł ją dumnie nosić .
