FACTS

lekcja o plodnosci

 

Dołącz do projektu FACTS! i prowadź fascynujące lekcje o płodności!

Szukasz innowacyjnego sposobu, aby edukować swoich uczniów na temat zdrowia reprodukcyjnego? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

FACTS! to niezwykła gra edukacyjna, która została stworzona z myślą o młodzieży w wieku 15-18 lat. Naszym celem jest podniesienie świadomości na temat płodności oraz zdrowia reprodukcyjnego poprzez interaktywną i angażującą rozgrywkę.

Gra w wersji polskojęzycznej dostępna jest tu: myfacts.eu 

Wykorzystaj nasze materiały na lekcjach o płodności!

Jeśli chcesz, aby Twoje lekcje były ciekawe i edukacyjne, skorzystaj z naszych materiałów, które pomogą Ci przekazać ważne informacje na temat zdrowia reprodukcyjnego w sposób przystępny i interesujący dla uczniów. 

Dla nauczycieli, którzy chcą włączyć nasze materiały do swoich lekcji, przygotowaliśmy:

 

Przewodnik dla edukatora

Pobierz praktyczną broszurę, która zawiera zrozumiałe informacje na temat płodności i zdrowia reprodukcyjnego.

Scenariusz lekcji o płodności

Otrzymaj gotowy scenariusz lekcji, który pomoże Ci przeprowadzić zajęcia na temat płodności w sposób przystępny i interesujący dla uczniów.

Podziękowanie dla pierwszych 100 nauczycieli

Dla pierwszych 100 nauczycieli, którzy przeprowadzą lekcję z naszymi materiałami i grą FACTS! oraz wypełnią formularz zgłoszeniowy, przygotowaliśmy podziękowanie - bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku.

Dołącz do nas już dziś i razem podnieśmy poziom świadomości na temat zdrowia reprodukcyjnego wśród młodzieży!

Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 14.06.2024.

Projekt FACTS! jest realizowany przez Fertility Europe - organizację paneuropejską zrzeszającą stowarzyszenia pacjenckie działające w obszarze niepłodności w całej Europie. W projekt zaangażowane są także organizacje reprezentujące kraje pilotażowe, w tym Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji “Nasz Bocian”.

Materiały, które znajdziesz na tej stronie zostały opracowane przez Stowarzyszenie “Nasz Bocian” we współpracy z Tosią Kopyt - “WdŻ dla zaawansowanych”.

Regulamin rozdania