Autor:

Agnieszka Damska

Data publikacji:

10.12.2022

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

Together For Fertility - Sofia

together for fertility sofia

W piątek 2 grudnia 2022 odbyło się trzecie międzynarodowe spotkanie w projekcie Together for Fertility. Wszyscy członkowie projektu uczestniczyli w spotkaniu, gdzie omawialiśmy harmonogram projektu, nadchodzące zadania i wydarzenia, a także przeprowadziliśmy kontrolę zarządzania projektem. Omówiliśmy również plany na następne spotkanie i szkolenie w maju 2023 w Gdańsku.

Główna część spotkania poświęcona została omówieniu książki o niepłodności dla dorosłych, nad którą obecnie pracujemy. Partnerzy rozpoczęli już pisanie wybranych rozdziałów korzystając z wypracowanych wcześniej instrukcji zawartych w broszurze „Przekazywanie informacji zdrowotnych osobom o niższym poziomie umiejętności czytania i pisania”.

Partnerzy omówili dalsze możliwości współpracy po zakończeniu projektu TFF. Wszyscy wyrazili zadowolenie z dotychczasowej współpracy i wyrazili chęć kontynuowania współpracy.

Zachęcamy do pobrania i korzystania z wypracowanej w ramach projektu broszury "Przekazywanie informacji zdrowotnych osobom o niższym poziomie umiejętności czytania i pisania".