Autor:

Agnieszka Damska

Data publikacji:

21.08.2022

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

Dieta w niepłodności - darmowy ebook

dieta pierwszej sznasy


Pobierz e-booka

 

 

Oddajemy w Wasze ręce poradnik, który mamy nadzieję pomoże Wam przejść przez trudny czas zmagania się z niepłodnością oraz pokaże Wam, w jaki sposób sami możecie zwiększyć swoje szanse na ciążę. Mamy nadzieję, że gotowanie z nim przyniesie Wam dużo radości, a efekty Waszych starań będą widoczne jak najszybciej!

Dla kogo stworzony jest nasz dietetyczny ebook?

Dieta pierwszej szansy jest dla Was, by ułatwić Wam przejście przez trudny czas niepłodności i wyczerpujących psychicznie starań o ciążę. Jest po to, byście uświadomili sobie, że nie wszystko jest w rękach lekarzy, ale że macie pewien wpływ na leczenie. Byście wraz z partnerem czy partnerką poczuli się lepiej zaopiekowani. I wreszcie, żebyście nie musieli za kilka miesięcy czy lat (wierzcie, że widzimy to bardzo często!) pisać na forach, że po kilku latach starań, nieudanych programach in vitro i ogromnej ilości stresu postanowiliście spróbować diety dla płodności jako ostatniej szansy. Bo już wyczerpaliście pomysły na leczenie i żałujecie, że nie zrobiliście tego wcześniej. A zatem zróbmy to wcześniej, wprowadźmy dietę wspierającą płodność jako pierwszą, a nie ostatnią szansę na ciążę!

Kim jest autorka ebooka "Dieta pierwszej szansy"?

ANITA FINCHAM – absolwentka Psychodietetyki Uniwersytetu SWPS oraz członkini Towarzystwa Psychodietetyki. Specjalizuje się w procesie efektywnej zmiany nawyków żywieniowych oraz diecie sprzyjającej płodności. Jest ekspertką i członkinią Stowarzyszenia Nasz Bocian. Pracując w organizacji Fertility Europe zajmuje się działaniami rzeczniczymi dla poprawy sytuacji osób niepłodnych w Europie i współpracą organizacji pacjenckich. Jest także współautorką European Atlas of Fertility Policies.

Dlaczego nasz dietetyczny ebook jest wyjątkowy?

Po pierwsze!

Nie jest wyłącznie zbiorem przepisów a przewodnikiem po płodnej diecie. Nie tylko wyjaśnia dlaczego dieta jest ważna podczas starań i jakie znaczenie mają poszczególne jej elementy, ale też prowadzi Was krok po kroku do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze (płodne :) ) z uwzględnieniem Waszych preferencji smakowych, ale też Waszych możliwości. Bo przecież nie każdy jest gotowy na dietetyczny skok na głęboką wodę!

Po drugie!

Nasz e-book jest ZUPEŁNIE DARMOWY. Tak! Klikacie, ściągacie i gotowe! Jest to możliwe dzięki odpłatnej współpracy z firmą Exeltis Poland Sp. z o.o. producentem preparatów:

exeltis inofolic combi acertin

🥘 Zapraszamy na serię płodnych warsztatów kulinarnych! Gościnami warsztatów są znane YouTuberki i Instagramerki niepłodnościowe, a że kuchnia to fantastyczne miejsce do rozmów, to jest okazja posłuchania ich historii. Dziewczyny opowiadają o swoich doświadczeniach niepłodności i drogach do rodzicielstwa.

Zapraszamy do wspólnego gotowania!